Nota: 9,48 / 10 de la 8.473 de clienți verificați
Filtrează
Opinia clientului Anonim din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Diaconu din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Necula din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Mi au vandut niste anvelope cu dot 2025,in 17.04.2026,le am achitat,apoi am fost sa le vad si nu mi a dat nici o explicatie.
Opinia clientului Anonim din BUZAU pentru AnvelopeJanteAliaj
A fost destul de ușor să plasez comanda. Au făcut verificarea comenzii, dar termenul de livrare a fost un pic greșit. Produsele au sosit mai devreme!
Opinia clientului Anonim din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Totul a fost ok ca de obicei, doar ca in momentul in care am plasat comanda mi s-a confirmat DOT-ul 2026, cand am ridicat, aici greșeala mea ca nu am verificat complet, mi s-au arătat 2 anvelope cu DOT 2026. Cand am ajuns la service pt montaj, atunci am analizat toate anvelopele iar una din ele avea DOT 2025, acum nu stiu daca persoana de la birou știa sau nu acest lucru. Pe viitor, când comandați în funcție de ceva anume, verificați complet, nu parțial ca și mine!
Opinia clientului COSTRU din IASI pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Brezeanu din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Chirila din CONSTANTA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Rugina din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Anonim din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Bile albe:1. Prețul anvelopelor accesibil; 2. Promptitudine în rezolvarea problemei. Bila neagra: Spațiul limitat a făcut să nu pot păstra anvelopele în magazin pana la momentul propragmarii pentru echiparea mașinii. Am mers la alta vulcanizare.
Opinia clientului Serban din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului CRISAN din SALAJ pentru AnvelopeJanteAliaj
Achizitie ok. Modalitate de lucru ok. Un minus pentru ca pentru a avea dot 2025 la cauciucuri mi-au fost solicitati bani in plus fata de pretul afisat.
Opinia clientului Lucian din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Am dat un 8 bazat pe taxa de livrare aplicată cumpărătorului, cu toate ca anvelopele au fost ridicate de la sediul magazinului. Taxa reprezintă livrarea anvelopelor de la depozit către magazin, ceea ce nu ar trebui refacturata către cumpărător (sau măcar integrată în prețul anvelopelor…).😐
Opinia clientului Anonim din CLUJ pentru AnvelopeJanteAliaj
Livrarea s-a făcut în 4 zile lucrătoare, am platit șoferului fara să primesc chitanță, ceea ce nu este ok. Exista o factură pe mail, doar atât. La montaj nu au fost probleme.
Opinia clientului Anonim din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Anonim din IASI pentru AnvelopeJanteAliaj
Am comandat un set de 4 anvelope. Mi s-a comunicat că anul producției e 2024. Mi-au fost livrate 3 anvelope 2024 și una 2023.
Opinia clientului Ciprian din CONSTANTA pentru AnvelopeJanteAliaj
Incep prin a spune ca am cumparat de mai multe ori de la acest magazin si am fost foarte multumit pentru promptitudine si seriozitate. Din pacate, ultima comanda care din pacate nu s-a finalizat, m-a dezamagit. In special atitudinea unuia dintre angajati cu care am discutat telefonic, m-a facut sa renunt la comanda si sa caut sa cumpar din alta parte. Mai detaliat, am comandat un set de anvelope de care aveam nevoie repede deoarece se anunta vreme rea in zona unde urma sa calatoresc. Am plasat comanda si am rugat sa fiu contactat telefonic la confirmarea comenzii. Cu ocazia acestui apel am stabilit cu un domn foarte amabil ca voi merge cu masina din Constanta, spre Brasov iar in drumul meu voi opri in Ploiesti sa inlocuiesc anvelopele la sediul acestei firme. Mi s-a confirmat ca se rezolva si cu aceasta conditie am dat acceptul final pentru comanda. Cu o zi inainte de data plecarii, am primit un mail care imi confirma ca au ajuns anvelopele in stocul lor. Am sunat la numarul afisat in mesajul din e-mail si am incercat sa obtin o confirmare ca a doua zi imi vor fi montate anvelopele, conform discutiei avuta cu unul dintre reprezentantii lor in urma cu doua zile. Din pacate domnul cu care am discutat de aceasta data mi-a spus pe un ton mai putin decat ok ca ei lucreaza cu programari, si ca nu se pot face exceptii chiar daca vin special de la aproape 300 km si chiar daca s-a stabilit in prealabil ca anvelopele imi vor fi montate in ziua de joi. Cu o rigiditate atipica relatiei prestator servicii - client mi s-a spus ca abia in ziua urmatoare se vor putea monta anvelopele. La afirmatia mea ca totusi cumpar un set de anvelope in valoare de 3200 lei si nu vin pentru o simpla inlocuire de anvelope care costa 150 lei, angajatul respectiv mi-a raspuns vadit ironic ca sunt clienti care cumpara anvelope de la ei si in valoare de 7000 de lei, lasand si loc de alte comentarii... Gestul acesta m-a deranjat si vazand ca nu exista nici o posibilitate sa finalizez achizitia produselor comercializate de ei, l-am anuntat ca poate sa anuleze comanda. In acelasi ton ironic si ostil mi-a spus "o zi buna" si a inchis convorbirea. In cazul in care voi fi contactat de un reprezentant al firmei, voi dezvalui numarul de telefon al angajatului cu care am discutat si poate viitorii clienti cu care va intra acesta in contact sa fie mai multumiti decat am fost eu. Multumesc
Opinia clientului Adrian din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Iuliana din PRAHOVA pentru AnvelopeJanteAliaj
Opinia clientului Nastase din ILFOV pentru AnvelopeJanteAliaj
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026