Opinii de la clienții magazinului online Culturiagricole

Culturiagricole

Nota: 8,65 / 10 de la 69 de clienți verificați

Notă magazin

8,65 / 10

Ne recomandă

84,06%

de la data înscrierii magazinului în program (19-01-2024)

Neseriosi!

RATING:

Răspuns magazin pe 09-05-2026 13:27

Ne pare rău să vedem acest feedback. În cadrul activității noastre încercăm să oferim permanent consultanță corectă, produse conforme și suport prompt pentru fiecare client, fie că discutăm despre horticultură, grădinărit sau agricultură profesională. Respectăm fiecare client și tratăm cu seriozitate orice sesizare.”

Nu au livrat comanda !😠

RATING:

Răspuns magazin pe 30-03-2026 15:15

Ne cerem scuze pentru întârzierea comenzii dumneavoastră și pentru disconfortul creat. Din păcate, situația a fost cauzată de o întârziere la furnizor, ceea ce a dus la depășirea termenului estimat de livrare. Înțelegem pe deplin nemulțumirea și vă asigurăm că nu acesta este standardul nostru de livrare. Lucrăm deja pentru urgentarea expedierii comenzii și vom reveni cu actualizări în cel mai scurt timp. Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere.

Nu am primit produsul ce să zic mai mult

RATING:

Răspuns magazin pe 22-02-2026 22:18

Buna ziua, din cauza unor probleme tehnice si a condițiilor meteo din ultima săptămâna, comanda Dvs. nu a putut fi livrata. Maine veți fi contactat pentru confirmare comanda, iar după acceptul Dvs. facem livrarea. Ne cerem scuze pentru inconvenientul creat. O zi buna!

M-au mintit de 2 saptamani ca le ajunge marfa,dar nu am primit nimic nici in ziua de azi...Sunt foarte neseriosi....

RATING:

Răspuns magazin pe 01-04-2025 10:09

Buna ziua , comanda Dvs. nu a ajuns de la producător. Nu suntem producători de semințe, suntem distribuitori. Afirmația ca suntem neserioși nu este justificată, si v-am răspuns la telefon si v-am comunicat statusul comenzii. O zi buna!

am asteptat foarte mult comanda, pentru ca mai apoi sa imi spuna ca nu mai au produsul ambalat asa cum a fost plasata comanda😞

RATING:

Răspuns magazin pe 13-03-2025 13:16

Buna ziua, După convorbirea telefonica v-am comunicat, ca producatorul nu ambalează la 10 Kg. V-am oferit soluția de ambalaj la 25 Kg. Ați refuzat. Noi nu suntem producători, suntem distribuitori si depindem de producători. O zi buna!

Vând produse care nu le au pe stoc. După două săptămâni încă nu a fost procesată comanda. Am dat un telefon la o săptămână după ce am făcut comanda și am fost înștiințat că atunci când vor avea sămânță de porumb pe stoc voi fi contactat. ,A mai trecut o săptămână și nimic.😞

RATING:

Răspuns magazin pe 09-02-2025 19:34

Buna ziua, Samintele sunt din recolta anului 2024 care se vor comercializa in anul 2025. Sa va explic procesul in caz ca nu știți. După recoltare se speteaza, calibrează, tratează, etc. si se trimite o proba la ITCSMS pentru obținerea certificatului de calitate. Toate aceste procese necesare vânzării semințelor certificate durează puțin mai mult. Având in vedere ca porumbul se seamana în martie - aprilie si faptul ca la telefon s-a precizat ca primiți telefon in ziua in care coletul este ridicat de curier, consider opinia Dvs. răutăcioasă. O zi buna!

Se pare că pentru opțiunea selectată nu avem încă opinii de la clienții reali. Acordăm dreptul unui comentariu doar cumpărătorilor verificați, deci vă încurajăm să plasați o comandă pentru a lăsa o opinie 🙂

This gets displayed only through javascript using an ajax request to get the feedback Id

Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026