Filtrează
Anonim - Prahova
tubul era deschis in cutie si a curs o cantitate destul de mare in cutie,unsuros tot tubul,plus cantitatea de crema pierduta,care nu este deloc ieftina.Paguba mea,cine o plateste?😠
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026