Opinii de la clienții magazinului online Miniprix

Miniprix

Nota: 9,14 / 10 de la 3.219 de clienți verificați

Notă magazin

9,14 / 10

Ne recomandă

93,66%

de la data înscrierii magazinului în program (15-08-2024)

Imagini atașate de clienții magazinului


Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie

Ultimele opinii adăugate de clienții Miniprix

produse de slaba calitate

RATING:

Sunt dezamăgită pentru ca am primit un produs deteriorat, mâzgălit cu pixul. 😞

RATING:

serviciul clienti pe mail lasa mult de dorit. am plasat comanda si imediat mi-am dat seama ca uitasem sa adaug o bluza. mi-a fost imposibil...am scris mail dar mi s-a raspuns ca nu se poate, mi se pare inadmisibil in conditiile in care nici nu fusese procesata comanda...

RATING:

😠 dupa 4 zile lucratoare de la plasarea comenzii produsele nu au plecat de la miniprix.

RATING:

Produsele nu corespund cu cele din imagini😞

RATING:

Îmbrăcăminte de foarte slabă calitate, dezamăgitor 😠

RATING:

Am setat o adresa de livrare si curierul a dus-o unde a crezut el de cuviință. Doresc expedierea coletului PLATIT in locația solicitata de mine.😠

RATING:

suport client f slab, nu o sa mai comand de la voi😠

RATING:

Am dat o comandă care are deja 3 zile întârziere. Am încercat să-i contactez telefonic pentru informații iar numărul afișat pe site este indisponibil, nu poate fi apelat. Am trimis e-mail la adresa de pe site, nu mi-a răspuns nimeni… încep să cred ca s-a transformat într-un site fantomă. Am plătit și în avans… 😞

RATING:

Acum nimic produsul a venit in alta culoare roz decat culoarea roz afisata pe site

RATING:

Sunt dezamagita de faptul ca hainele sunt plastice de pe trendyol, la preturi prea mari pt calitatea lor evident scazuta

RATING:

.

RATING:

Nu am primit ce am comandat,am primit alt produs😞

RATING:

Îmi pare rău dar penultima comandă a fost mare ca mărime. Era un sacou L care nu avea afișate dimensiunile. Am mai comandat același tip dar mărimea S și am constatat cu stupoare ca doar avea eticheta S dar dimensiunea era aceeași cu a celui anterior. Dezamăgire totală!

RATING:

Nu am primit ultima comanda dar am platit-o si coletul nu a ajuns in posesia mea Rog contactarea curieratului de la sameday

RATING:

Nu mi-a placut. Am comandat o pereche de pantofi, apoi am aflat ca imi trimit banii inapoi in cont (suna ca si cum eu renuntasem la comanda), ca apoi sa vad ca nu mai aveau pantofii pe care ii comandasem.😠

RATING:

AM CUMPARAT ONLINE ! mai bine zis ce nu mi-a placut : Nu este bine stabilita comunicarea cu clientii ; NU SE TRANSMIT DATE DESPRE COMENZILE ONLINE ! NU AM PUTUT PLATI CU CARDUL SAU SA RIDIC COLETUL DE LA LOCKER!

RATING:

După aproape o săptămână comanda nu a ajuns la mine😠

RATING:

😠

RATING:

Comanda a fost anulata. La telefon nu raspunde nimeni pt suport, iar pe mail asistenta a fost persiflanta si nesimtita

RATING:
This gets displayed only through javascript using an ajax request to get the feedback Id

Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026