Opinii de la clienții magazinului online F64.ro

F64.ro

Nota: 9,56 / 10 de la 58.354 de clienți verificați

Notă magazin

9,56 / 10

Ne recomandă

97%

de la data înscrierii magazinului în program (04-12-2015)

Imagini atașate de clienții magazinului


Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie

Ultimele opinii adăugate de clienții F64.ro

S-au facut 2 saptamani de cand am lasat un film la scanat si developat, nu au dat un terment exact cat dureaza. Mi se pare foarte mult timp iar pretul nu eeste mic, totusi.

RATING:

100 mailul pentru feedback, horror. Nici ca mai cumpăr de la voi

RATING:

Am comandat un ceas de la dumneavoastră și nu mi l-ați livrat. Ați ținut sim de bani blocată pentru câteva zile după care m-ati sunat și mi-ați spus ca a fost o greșeală de preț! O lipsă totală de profesionalism! Din păcate imaginea mea despre dumneavoastră a devenit dintr-un magazin de încredere înrudim magazin care minte oamenii 😠

RATING:

Nu am primit comanda nici la 4 zile dupa termenul limita

RATING:

Am dus niste filme la developat, pe langa faptul ca pretul este urias, dublu fata de alte locuri, mi s-a zis ca dureaza 7 zile lucratoare, a durat 13 zile lucratoare dupa cel putin 3 apeluri catre call center.😠

RATING:

Foarte nemulțumită ,deoarece am comandat,am plătit= nu am primit până la ora aceasta comanda.era frumos să fiu anunțată ,insa desi am sunat și am sesizat INCA nu am primit niciun răspuns…INTERESANT CA PENTRU FEEDBACK🫤este timp…SPER DIN INIMĂ SA FIE REZOLVATA ACEASTĂ NEPASARE.VA DORESCO ZI BUNA

RATING:

Am stat o săptămână fără să știu care este motivul din care nu ajunge coletul la mine…după data de livrare 😠

RATING:

Am făcut un retur pentru care nici după 2 săptămâni nu am primit banii inapoi

RATING:

Nu mi-a plăcut faza cu Nikon Z6II-ul achiziționat de la voi cu o săptămână înainte de Black Friday, deși îl aveam in wishlist. Deși eram client Gold in acel moment, faptul că nu vă anunțati din timp, clienții dedicați, în legătură cu ofertele pe care urmează să le faceți la produsele din wishlist, mai ales de Black Friday, mi se pare de prost gust. Ați pierdut respectul meu și ori de câte ori voi putea, voi evita sa cumpăr produsele înscrise în magazinul vostru, chiar daca le găsesc mai scumpe. 😠

RATING:

A durat foarte mult livrarea comenzii. A trebuit sa sun eu ca sa aflu care este problema.😠

RATING:

Am comandat o baterie externă duminică (~00:30), având termen de livrare estimat de 1-3 zile lucrătoare. Aveam nevoie urgentă de ea până joi, însă am fost contactat abia joia următoare (după 10 zile!) pentru a mi se comunica faptul că livrarea va mai întârzia încă 3 zile. Motivul invocat, „perioada sărbătorilor”, nu justifică o asemenea discrepanță față de termenul asumat inițial. Complet dezamăgit de gestionarea comenzii și de comunicarea tardivă.😞

RATING:

Plata suplimentara pentru plata in ramburs? .....

RATING:

Pe 15 martie am dat comandă de un gimbal dji rs5 după ce am primit mail că a intrat în stoc și azi 29 martie încă nu se știe nimic de el. Când am contactat f64 mi s-a spus că este o eroare și de fapt a fost doar precomandă. La doua zile iar am primit mail ca a intrat în stoc și aceeași poveste din nou.

RATING:

😠 O experientă neplcută în ceea ce priveste seriozitatea si asumarea termnelor de livrare.

RATING:

PAI NU AM CUMPARAT! Am mers la casa sa platesc si produsul disparuse din stoc pana am coborat de la etaj. Am fost plimbat si lasat cu ochii in soare la propriu. Ulterior am spus ca vreau doar produsul din stoc dar au spus ca trebuie sa merg sus sa refac toata comanda. Una peste alta am comandat acelasi obiectiv online la unpret cu 300 lei mai mic si a venit acasa a dou zi dimineata!!! Multumesc

RATING:

😠😠😠 am respectat un troler, care era redus, de la 600 la 235 lei, și până să termine termenul, era încă în perioada de reduceri a dispărut, și faptul la Preț întreg, sunt dezamăgit și urmea să mă uit și la alte magazie , cu toate ca anula am cumpărat de minim 3000 de euro

RATING:

😠

RATING:

Noută mari ieu au si ajunga repidi sas jusa😍

RATING:

Am facut o comanda in data de 13.02, astazi e 3.03, nu a sosit, nu am primit nici-un mesaj, la status apare in continuare in pregatire. Cred ca aveti probleme de organizare grave

RATING:

Descriere incorecta a produselor, am fost nevoit sa returnez produsul pentru ca una din functii nu avea comportamentul din descriere. La retur a fost nevoie de mai multe telefoane pentru ca persoanele de acolo sa inteleaga ca nu e normal sa achit eu costurile de retur cat timp returul se face din cauza erorii din descriere, nu din cauza ca nu imi place mie produsul. Evitati F64!

RATING:
This gets displayed only through javascript using an ajax request to get the feedback Id

Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026