Nota: 9,36 / 10 de la 30.652 de clienți verificați
Opinia clientului Anonim pentru Footshop
Opinia clientului Maria din Salaj pentru Footshop
Calitatea produsul nu a fost verificata înainte, după o zi de purtat perechea respectiva a rămas efectiv fără banda de pe margine. Cu siguranță nu mai comandam de aici. Foarte greu a fost cu returul, chiar foarte greu. A trebuit să caut eu firma de transport. Am plătit transportul și când le-am comandat și când le-am returnat. Total 60 leu. Când faci o comanda de 400 lei ai niște așteptări. În orice caz, total dezamăgită.
Opinia clientului Anonim pentru Footshop
Opinia clientului Tudor din Satu Mare pentru Footshop
Opinia clientului Bogdan pentru Footshop
Opinia clientului ANDREI din Ilfov pentru Footshop
Opinia clientului Alexandra pentru Footshop
Opinia clientului florin din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Ana din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Alexandra din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Liviu din Galati pentru Footshop
Opinia clientului Paul din Ilfov pentru Footshop
Opinia clientului marica din Prahova pentru Footshop
Opinia clientului alexandru pentru Footshop
Opinia clientului Mircea din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Cornelia din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Cornelia din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Cornelia din Bucuresti pentru Footshop
Opinia clientului Violeta din Galati pentru Footshop
Opinia clientului Daniela din Bacau pentru Footshop
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026