Opinii de la clienții magazinului online TOPSPORT.ro

TOPSPORT.ro

Nota: 9,49 / 10 de la 11.845 de clienți verificați

Notă magazin

9,49 / 10

Ne recomandă

96,01%

de la data înscrierii magazinului în program (07-07-2016)

Imagini atașate de clienții magazinului


Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie

Ultimele opinii adăugate de clienții TOPSPORT.ro

Am comandat o pereche de adidași și sunt sub orice critica ( galbeni , lipiți la mișto, făcuți pe vapor )😠 Nu am poze pt ca , am ambalat pt retur DEZAMAJITOR

RATING:

Răspuns magazin pe 09-12-2024 10:18

Buna ziua, Ne pare rau ca produsul comandat a plecat de la noi in conditiile acestea. Va cerem scuze pentru neplacerea cauzata! Va multumim pentru mesaj! Echipa Top Sport

RATING:

RATING:

😍

RATING:

😀

RATING:

RATING:

Recomand! Preturi imbatabile, produse originale!😍

RATING:

Totul😍

RATING:

Calitate ...pret ..un raport impecabil...Multumesc😐

RATING:

Foarte bun site-ul. Am primit o pereche de pantofi sport alergare Adidas Sportsware Galaxy 6 ptr baiatul meu super. Baiatul meu a fost incantat. Livrare a doua zi. Multumita. Multumesc, Topsport!

RATING:

😍

RATING:

RATING:

RATING:

Calitatea- pret foarte buna😀

RATING:

Penibil. Nici nu am primit coletul si voi imi cereti feed back? Lipsa totala de profesionalism la solicitarile de urmarire a unei comenzi intarziate cu o saptamana. Actionati ca niste roboti, folositi sabloane de raspuns si nu va implicati in relatia cu clientul. 😠 Mintiti pe site cu livrari in 24h iar la telefon raspundeti cu lehamite " ca nu aveti ce face, curierul e de vina". Curierul e adevarat ca este unul din cei mai slabi din piata, dar voi l-ati ales, nu eu. Jenant.

RATING:

Răspuns magazin pe 20-11-2024 10:11

Buna ziua, Va cerem scuze pentru intarzierea coletului si pentru neplacerea cauzata! Cu stima, Echipa Top Sport

Răspuns client pe 20-11-2024 10:39:

Produsele sunt ok. Managementul magazinului online estr foarte slab. La constatarea unei intarzieri de peste 3 zile, trebuia efectuata o alta expeditie a comenzii prin alt curier, urmand ca prima comanda sa fie ceruta la retur. Dar cine sa gandeasca pro client?😞

😍

RATING:

Reduceri substanțiale Promptitudine Au cumulat doua comenzi trimise separat astfel nu am mai plătit transport

RATING:

Frumos ambalat cu grija😍

RATING:

Prețul mai bun decât în alte părți, calitatea produsului foarte buna!

RATING:
This gets displayed only through javascript using an ajax request to get the feedback Id

Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026