Nota: 9,51 / 10 de la 16.646 de clienți verificați
Filtrează
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Sa ramaneti o firma care isi respecta clienti si care are produse calitate-pret corecte.
Opinia clientului Viorica din Brăila pentru Zonia.ro
Opinia clientului Cristina din Ilfov pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Mihaela din Bucureşti pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Carp din Alessandria pentru Zonia.ro
Deocamdata nu. Rocha gri care am comparato o voi arunca. Nu era specificat ca avea brilantini care cad si nu pot sa o folosesc farà sa umplu casa de sclipici. Imi pare rau, este frumoasa dar imposibil de a o folosi.
Răspuns magazin pe 10-04-2020 13:53
Buna ziua, Va multumim pentru feedback! Ne pare rau pentru situatia creata. Pe pagina articolului este notat ca aceasta rochie are sclipici. Ne dorim ca toate clientele noastre sa fie multumite si vom lua in considerare opinia dumneavoastra. Va rugam ca pe viitor sa luati legatura cu noi pentru a rezolva orice situatie. O zi frumoasa!
Răspuns client pe 12-04-2020 00:37:
In orice caz, articolele sunt frumoase. Am o retinere pentru ca ceea ce voi spuneti mie nu imi resulta, adica,”sclipiciul nu este specificat in nota mai ales ca mereu este plin de el peste tot. Cade. Oricum voi mai incerca.
Opinia clientului Roxana din Iaşi pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Claudia din Buzău pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Opinia clientului Paula din Bucureşti pentru Zonia.ro
Răspuns magazin pe 10-04-2020 13:43
Buna ziua, Va multumim pentru feedback! Ne pare rau pentru situatia creata. Ne dorim ca toate clientele noastre sa fie multumite si vom lua masuri ca astfel de lucruri sa nu se mai intample. O zi frumoasa!
Opinia clientului Gabriela din Bucureşti pentru Zonia.ro
Opinia clientului Glitia din Bihor pentru Zonia.ro
Opinia clientului Raisa din Iaşi pentru Zonia.ro
Opinia clientului Mihaela din Arges pentru Zonia.ro
Opinia clientului Anonim pentru Zonia.ro
Răspuns magazin pe 10-04-2020 13:55
Buna ziua, Va multumim pentru feedback! Ne pare rau ca nu ati fost multumita de produs. Vom lua in considerare opinia dumneavoastra. Va rugam ca pe viitor sa luati legatura cu noi pentru a rezolva orice situatie. O zi frumoasa!
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026