Nota: 9,56 / 10 de la 58.432 de clienți verificați
Opinia clientului cosmin din Bucuresti pentru F64.ro
Opinia clientului L*** din NEAMT pentru F64.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru F64.ro
Opinia clientului Gabriel din ILFOV pentru F64.ro
Opinia clientului Dragoș din Bucuresti pentru F64.ro
Opinia clientului Sorin din BRASOV pentru F64.ro
Opinia clientului Sorin din BRASOV pentru F64.ro
Opinia clientului Paul din Bucuresti pentru F64.ro
Cand isi da demisia doamna Mariana? S-a deschis un McDonald’s la iesire din Bucuresti.
Opinia clientului Cristian din CLUJ pentru F64.ro
Ați avea mai multi clienți și vânzări mai serioase dacă ați scădea o idee preturile sau ați baga promoții mai des. De exemplu, de juma de an aștept o promoție pt Sony 90 macro. Pana de Black friday, nimic. Păcat. De BF am luat Tamron 50 400 doar, în condițiile în care voiam și macro-ul dar am renunțat. De asemenea voiam sa iau de la voi un Asus Pro Art 4k,pe care l am luat de la Emag cu 2200. În majoritatea locurilor era 2500,2600,2700. La voi 3300. Totuși...
Opinia clientului Dorin din IASI pentru F64.ro
Opinia clientului Anonim din Dolj pentru F64.ro
Opinia clientului Irem din Bucuresti pentru F64.ro
Opinia clientului Vasile din VALCEA pentru F64.ro
Opinia clientului Elena din Bucuresti pentru F64.ro
Opinia clientului Daniel din Timis pentru F64.ro
Produs de calitate, preț bun, doar timpul de livrare a fost un pic cam mare.
Opinia clientului Anonim din CLUJ pentru F64.ro
Opinia clientului C*** din IASI pentru F64.ro
Opinia clientului Petrut din PRAHOVA pentru F64.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru F64.ro
Opinia clientului Mihai din Ilfov pentru F64.ro
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026