Opinii de la clienții magazinului online Mezoni

Mezoni

Nota: 9,17 / 10 de la 1.896 de clienți verificați

Notă magazin

9,17 / 10

Ne recomandă

92,46%

de la data înscrierii magazinului în program (30-06-2023)

Imagini atașate de clienții magazinului


Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie

Ultimele opinii adăugate de clienții Mezoni

Produsele cumparate de mine au fost de calitate.😀

RATING:

- Nu mai exista ( am mai cumparat si in trecut) nici o vizibilitate asupra termenului de livrare. Livrarile se fac prin contractori externi iar link-ul de urmarire nu ajuta cu nimic. La ultima comanda pachetul cu ramburs a fost preluat de langa Bucuresti in jur de 16.04 si a ajuns la destinatie dupa 27.04 cand am primit notificare cu 40 min inainte. Inteleg de aici ca e o loterie si dupa fiecare comanda trebuie sa ramai gata de primire pe termen nelimitat.

RATING:

Comanda trebuia să ajungă în 28 Aprilie. A fost amânată până în data de 6 Mai. Totuși am.comandat in 4 Aprilie...cred că trebuia sa caut in altă parte aplicele... mi-am asumat că va ajunge târziu, dar totuși...

RATING:

😀Unele produse de calitate și utile. De dorit prețuri și curierat mai rezonabile.

RATING:

Are o varietate mare de produse.Mi-ar fi placut mai multe detalii despre produs.

RATING:

Produse de calitate buna, gama variata. Pacat ca unele produse au timp de livrare foarte lung, iar daca am intr-o comanda si produse de pe stoc si produse cu livrare intarziata trebuie sa platesc taxa de livrare de doua ori.

RATING:

Daca ar răspunde la mailuri,ar fi bine.

RATING:

😀😀😀

RATING:

Nu și-au pus bine codurile pe covoare și deși scria crem pe ele erau albastre. Totuși au avut decența că le-au schimbat dar a durat destul de mult și traversele crem nu le-a mai avut. A trebuit să fac comandă la altele mai mici .😞

RATING:

Foarte ok doamna de la relatia cu clientii.

RATING:

Comunicare ok, feedback imediat. Produsul ambalat impecabil, exact ca pe site. Acordam nota maxima daca comanda nu dura 1 luna pana a ajuns la mine.😀

RATING:

Produsele sunt superbe. As fi dar 10 daca nu ar dura atâta de mult să primesc comanda. Aproape 30 de zile mi se pare exagerat de mult și cand a ajuns a avut nici imperfecțiuni. 😀

RATING:
This gets displayed only through javascript using an ajax request to get the feedback Id

Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026