Nota: 9,85 / 10 de la 16.513 de clienți verificați
Filtrează
Opinia clientului Claudia din SUCEAVA pentru RepublicaBIO.ro
Nu am primit bon fiscal si factura, ceea ce nu e bine deloc.
Răspuns magazin pe 05-01-2019 17:50
Va multumim frumos pentru feedback. Permiteti-mi sa va informez ca din motive ecologice noi am decis ca facturile sa le trimitem doar pe mail eliminand risipa de hartie. Factura dumneavoastra o veti gasi disponibila in contul creat sau daca doriti, o putem trimite si la cerere pe orice alta adresa ne comunicati. In ceea ce priveste bonul fiscal sau chitanta aceasta este reprezentata de bonul emis de curier in momentul in care ati achitat coletul. O zi frumoasa va dorim!
Opinia clientului Anonim78456099 din PRAHOVA pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim94276381 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim78407814 din ILFOV pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Violeta din 415600 pentru RepublicaBIO.ro
Am căpătat încredere în acest magazin și în produsele găsite aici,chiar după prima comandă.
Respect oamenii de calitate.
Mulțumesc
Vio
Opinia clientului Teodora din 410134 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim20678984 din 032769 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Roxana din CLUJ pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Szakacs din 500171 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Monica din BUCURESTI pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim29937693 din 917050 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Tapirlea din 320251 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Tudor din 012326 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim36126797 din BUCURESTI pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim25666481 din PRAHOVA pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim17844589 pentru RepublicaBIO.ro
Cand aduceți și produse refillable? Aruncam foarte multe ambalaje, foarte mult plastic. Dacă suntem BIO , ar fi frumos sa avem grija și de mediul de unde procuram resursele BIO. Multumesc!
Opinia clientului Abi din 410088 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Vasilica din 731209 pentru RepublicaBIO.ro
La comanda mea ati dat dovada de profesionalism Livrarea a fost facuta in scurt timp si un aspect aflat doar la RepublicaBio am primit un sms in care doreati sa stiti daca livrarea s-a facut in conditii optime.Chiar va pasa de client Este aspectul principal de care trebuie sa tina cont o companie .Multumesc Am sa mai fac cumparaturi online de pe acest site.
Opinia clientului Oana din 500218 pentru RepublicaBIO.ro
Opinia clientului Anonim80465568 din 305500 pentru RepublicaBIO.ro
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026