Nota: 9,6 / 10 de la 4.823 de clienți verificați
Opinia clientului Levente din Brasov pentru Bikermag.ro
Mii de mulțumiri, m-ați ajutat mereu, orice as fi avut nevoie! Țineți-o doar asa!
Opinia clientului Raimond din Timis pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Timis pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Harghita pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Stefan din Mures pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Alex din Brasov pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Neserioși, site neactulizat, termene de livrare care nu corespund cu ce e afișat pe site, lipsa stoc.
Răspuns magazin pe 23-05-2022 10:02
Buna ziua, Ne pare rau ca ati ramas cu o astfel de impresie asupra noastra. Facem constant toate eforturile pentru a afisa doar informatii actualizate, insa in acest context de lipsuri constante in toate domeniile nu doar segmentul moto, apar si astfel de situatii in care produsele nu mai pot fi livrate. Ne cerem scuze pentru eventualele neplaceri create. Toate cele bune, Bikermag
Opinia clientului Gabriel din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Dan din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Marius din Giurgiu pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Gheorghe din Constanta pentru Bikermag.ro
Am comandat o prelata pt honda Deauville ,este de calitate și se potrivește f bine Mulțumesc bikermag
Opinia clientului Nastasi din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Cluj pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Catalin din Arad pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Robert din Mehedinti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Arges pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Ana din Bucuresti pentru Bikermag.ro
data comenzii 05-05-2022 nr comanda 206792111 Am sunat la magazin pentru a plasa o comanda, iar baiatul cu care am discutat la telefon (imi pare rau ca nu i-am retinut numele), a fost mai mult decat amabil. I-am explicat despre ce este vorba, ce produs ma interesa (in acel moment nu era pe stoc, iar produsul era un cadou pentru sotul meu), m-a indrumat totusi sa plasez o comanda pe site, ramand sa faca tot posibilul ca produsul sa ajunga pana la data la care ma interesa (16 mai). In momentul in care produsul a ajuns in stoc, am fost sunata in legatura cu comanda, mi s-a spus ca produsul a ajuns si daca acea comanda ramane valabila. Am fost foarte multumita de ajutorul pe care l-am primit si cum a decurs toata comanda, de la plasare, pana la ridicare, inclusiv de modul in care s-a purtat discutia telefonica si de cum am interactionat cu consultantul respectiv, un baiat foarte foarte amabil.
Opinia clientului Ciprian din Cluj pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Ferenc din Harghita pentru Bikermag.ro
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026