Nota: 9,6 / 10 de la 4.804 de clienți verificați
Opinia clientului Antonio din Giurgiu pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Constantinescu din Dolj pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Eduard din Arges pentru Bikermag.ro
M a deranjat că pe site am comandat ceva și am primit mesaj că defapt nu mai este valabil și am ales alt model
Opinia clientului Marin din Maramures pentru Bikermag.ro
Mi-a plăcut promptitudinea, disponibilitatea și sinceritatea,chiar și atunci când aparent ar fi avut de pierdut o vânzare.👍
Opinia clientului Ivan din Sibiu pentru Bikermag.ro
Am cumpărat o geaca pe care nu am mai primit-o pe motiv că nu mai este în stoc furnizor. Trebuia să fiu informat in momentul plasării comenzii astfel încât să îmi caut in alta parte. Am așteptat o săptămână livrarea ca sa aflu ca de fapt nu se mai livrează că nu era pe stoc când am achitat-o. Wtf 😒😠
Răspuns magazin pe 25-11-2025 14:39
Buna ziua, Aveti dreptate! Ar fi trebuit sa va putem informa intr-un termen mult mai rapid fata de cel in care am reusit sa va contactam, si anume 5 zile de la plasarea comenzii initiale. Din nefericire, nu am fost pregatiti corect pentru volumul de comenzi ce au fost inregistrate intr-un termen atat de scurt. Ca sa va ofer o idee de marime, in decursul celor 3 zile de promotie am inregistrat la fel de multe comenzi precum o luna de vara si de asemenea am avut si show-room-ul deschis pe parcursul acestei promotii. Am tras concluziile din aceasta perioada si credem ca am gasit solutiile corecte pentru a evita astfel de situatii in viitor. Multumesc pentru opinie! Va asigur in continuare de tot suportul nostru! Bogdan TRUFASU
Răspuns client pe 25-11-2025 20:34:
Apreciez explicațiile ulterioare în ideea în care se rezolva pe viitor astfel de situații. Succes! Pentru celelalte produse achiziționate a fost totul ok. 🙂
Opinia clientului Dona din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Valentin din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Pahonie din Dolj pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Costin din Ilfov pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Valentin din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului ANDREI din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Au expediat rapid comanda. Produsele puteau fi ambalate mai bine, macar o folie cu bule peste cutie inainte sa fie bagata in punga curierului.
Opinia clientului Anonim din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Diana din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Varietate de produse mare. Poate nu ar strica o mai buna orientare spre client a departamentului de vanzare-retur produse.
Opinia clientului SAVA din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Clopotaru din Bacau pentru Bikermag.ro
Opinia clientului Gabriel din Constanta pentru Bikermag.ro
Ofer doar 6 din 10 pentru ca la secțiunea ,, despre comanda ,, am lăsat un mesaj care a fost fie ignorat total fie nu a fost nici măcar citit. În rest , produsul a ajuns în condiții foarte bune .
Răspuns magazin pe 04-09-2024 11:28
Buna ziua, Mesajul dvs., a fost citit si nu a fost ignorat. Solicitarea de a expedia si stickere nu a putut fi onorata deoarece in acel moment nu aveam ce alte stickere sa va expediem. V-am trimis toate stickerele disponibile in comanda anterioara. Ne bucuram ca produsele pentru care ati platit au ajuns in regula si ca partea de comanda a fost excelenta. Toate cele bune, Bikermag
Opinia clientului Co din Bucuresti pentru Bikermag.ro
Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026