Opinii de la clienții magazinului online Bikermag.ro

Bikermag.ro

Nota: 9,6 / 10 de la 4.804 de clienți verificați

Notă magazin

9,6 / 10

Ne recomandă

97,13%

de la data înscrierii magazinului în program (25-05-2017)

Imagini atașate de clienții magazinului


Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie
Imagine recenzie

Ultimele opinii adăugate de clienții Bikermag.ro

😀

RATING:

😍

RATING:

M a deranjat că pe site am comandat ceva și am primit mesaj că defapt nu mai este valabil și am ales alt model

RATING:

Mi-a plăcut promptitudinea, disponibilitatea și sinceritatea,chiar și atunci când aparent ar fi avut de pierdut o vânzare.👍

RATING:

Am cumpărat o geaca pe care nu am mai primit-o pe motiv că nu mai este în stoc furnizor. Trebuia să fiu informat in momentul plasării comenzii astfel încât să îmi caut in alta parte. Am așteptat o săptămână livrarea ca sa aflu ca de fapt nu se mai livrează că nu era pe stoc când am achitat-o. Wtf 😒😠

RATING:

Răspuns magazin pe 25-11-2025 14:39

Buna ziua, Aveti dreptate! Ar fi trebuit sa va putem informa intr-un termen mult mai rapid fata de cel in care am reusit sa va contactam, si anume 5 zile de la plasarea comenzii initiale. Din nefericire, nu am fost pregatiti corect pentru volumul de comenzi ce au fost inregistrate intr-un termen atat de scurt. Ca sa va ofer o idee de marime, in decursul celor 3 zile de promotie am inregistrat la fel de multe comenzi precum o luna de vara si de asemenea am avut si show-room-ul deschis pe parcursul acestei promotii. Am tras concluziile din aceasta perioada si credem ca am gasit solutiile corecte pentru a evita astfel de situatii in viitor. Multumesc pentru opinie! Va asigur in continuare de tot suportul nostru! Bogdan TRUFASU

Răspuns client pe 25-11-2025 20:34:

Apreciez explicațiile ulterioare în ideea în care se rezolva pe viitor astfel de situații. Succes! Pentru celelalte produse achiziționate a fost totul ok. 🙂

Prețuri bunicele și gamă de produse destul de variată 😀

RATING:

Totul ok doar livrare nu a fost bună (5 zile)😐

RATING:

Au expediat rapid comanda. Produsele puteau fi ambalate mai bine, macar o folie cu bule peste cutie inainte sa fie bagata in punga curierului.

RATING:

too late delivery 1 week😐

RATING:

Varietate de produse mare. Poate nu ar strica o mai buna orientare spre client a departamentului de vanzare-retur produse.

RATING:

😀

RATING:

😍Super

RATING:

Ofer doar 6 din 10 pentru ca la secțiunea ,, despre comanda ,, am lăsat un mesaj care a fost fie ignorat total fie nu a fost nici măcar citit. În rest , produsul a ajuns în condiții foarte bune .

RATING:

Răspuns magazin pe 04-09-2024 11:28

Buna ziua, Mesajul dvs., a fost citit si nu a fost ignorat. Solicitarea de a expedia si stickere nu a putut fi onorata deoarece in acel moment nu aveam ce alte stickere sa va expediem. V-am trimis toate stickerele disponibile in comanda anterioara. Ne bucuram ca produsele pentru care ati platit au ajuns in regula si ca partea de comanda a fost excelenta. Toate cele bune, Bikermag

F amabili. Coletu a intarziat dar ... in rest foarte ok 😀

RATING:
This gets displayed only through javascript using an ajax request to get the feedback Id

Versiunea : 1.0.0. Creat in parteneriat cu Nordlogic Software Product Development . Copyright 2019-2026